Nightwish

Nightwish

14 сентября, вторник в 20:00
Stereo Plaza_FR
Купить билет

Легенди світової метал-сцени – Nihtwish 14 вересня 2021 року дадуть грандіозний концерт у «Stereo Plaza». Музиканти, які популяризували симфонічний метал та завоювали прихильність мільйонів і показали на весь світ, якою має бути справжня скандинавська музика, повертаються в Україну в рамках світового туру.

Особливість творчості фінів – це суміш павер металу та оперного жіночого вокалу. За роки творчості музиканти, які продали сім мільйонів копій своїх платівок та отримали 30 платинових та 11 золотих нагород, вже з виходом першого синглу «The Carpenter», зайняли вагому позицію в музичному просторі Фінляндії. Згодом пішли альбоми «Oceanborn», «Wishmaster», «Century Child», «Once» після яких до гурту почала приходити світова слава. Відеокліпи до їх композицій транслювали покращих світових музичних телеканалах, а деякі композиції стали саундтреками до голлівудських кінострічок.

В далекому 1996 році, коли «Nightwish» тільки починали свій творчий шлях, ніхто навіть не міг подумати, що колектив стане хедлайнером не тільки на території рідної країни, а здобуде світову славу та визнання. Хто вам першим приходить на думку, коли запитають про фінських музикантів?? Ну звісно, «Nightwish»!