МЕТОД

МЕТОД

30 мая, четверг в 19:00
Русский театр
От 200 до 800 грн
Купить билет

Вистава «Метод»режисера Віталя Кравченко, поставлений в Гомельськомуміськомумолодіжномутеатрі(Білорусь) - лауреат «Національної театральної премії-2018» і ряду нагород на міжнародних театральних фестивалях.
Гучнап'єса «Метод Гренхольма» каталонського драматурга Жорді Гальсерана є театральним хітом в більш ніж 40 країнах світу.Процес пошуку роботи — відчутний стрес для людини. А коли на кону керівна посада в міжнародній корпорації — це вже стає серйозним випробуванням на людяність.
Вистава «Метод» - психологічний експеримент, що демонструє, на що кожен з нас готовийпітизарадидосягненняуспіху, слави, грошей.Це безжальна гра, в ході якої чотири здобувачі повинні не просто переграти один одного, але психологічно знищити суперника. Співбесіда без правил — інноваційний «метод Гренхольма», де кожна наступна задача складніша за попередню. За безневинними на перший погляд тренінгами та тестами ховаються безжальні маніпуляції з людською свідомістю. Запрошуємо поринути в атмосферу інтелектуального трилера, з іронією і сарказмом відчути культуру сучасних корпорацій.Тривалість: 1 година 40 хвилин без антракту, вистава йде російською мовою.
Режисер-постановник — Віталь Кравченко
Сценографія та костюми — Крістіна Баранова
Гастролі Гомельського міського молодіжного театру в Україні пройдуть:
30 травня 2019 - Одеса, Одеський академічний російський драматичний театр.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=35&v=rfp91f_86Us

https://www.youtube.com/watch?v=PIGvGqdeDz4&t=92s